Про автора

У дитинстві я не був фанатов жодних ансамблів, гуртів чи співаків, і був абсолютно байдужий до будь-якої музики, яку мені доводилося слухати так чи інакше. Однак був один виняток: саундтреки до фільмів та відеоігор.
Вже тоді я був зачарований, наприклад, музикою Джона Вільямса та Девіда Уайза. Хоча в мене поки що не було жодних музичних знань, я ототожнював себе саме з такою музикою. Дуже часто я дивився фільми або грав у ігри, маючи на меті саме послухати музику, оскільки я не мав ні платівок, ні доступу до Інтернету.

Колі мені виповнилося 10 років і в мене з’явився доступ до Інтернету, я, нарешті, зміг завантажити деякі з цих творів, і згодом вони мені стали подобатися дедалі більше, тим самим формуючи мій музичний смак.
Через кілька років, граючи в ігри з франшизи Grand Theft Auto, я, нарешті, зацікавився рок-групами, тому що їхні пісні звучали на вигаданих радіостанціях в іграх, і незабаром я став фанатом таких гуртів, як Black Sabbath, AC/DC і Kiss.

З часом, коли я розширив свій інтерес до інших гуртів та піджанрів року, я також став великим фанатом блюзу, і в 2006 році я почав навчатися грати на гітарі та вивчати основи теорії музики.
У 2011 році я почав грати на неаполітанській мандоліні завдяки впливу сім’ї та новим інтересам у музиці. З тих пір я включив мандоліну в кілька аранжувань і свої власні композиції, цінуючи особливості цього інструменту.

young mandolin

Згодом, я дізнавався все більше і більше про теорію музики, композиції та оркестрування, і зрозумів, що саундтреки до фільмів та відеоігор мали на мене великий вплив і поставили мене на цей шлях. Я почав працювати в музичному бізнесі, видав кілька платівок, а зараз беру участь в проектах з усього світу як композитор, аранжувальник, продюсер та мандолініст.

Рафаель Аугусто Невіс Маццолі – народився у 1991 у Сантосі, Сан-Паулу, Бразилії.